Author: 9***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رووووووووووووووووووعة رووووعة انصح به بجنننن
顏色: 白色
Price: HK$48.00
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Color | White |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Voltage | 12V |
| Type | Bulbs(LED) |
| Lumens | 2000~3000LM |
| Batteries Included | No |
| SKU | sq25071647285762567 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 1326937 people said the quality is very good!
Author: 9***7
Date:
Review: رووووووووووووووووووعة رووووعة انصح به بجنننن
顏色: 白色
Author: f***8
Date:
Review: I like very very nice
顏色: 白色
Author: c***a
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 白色
Author: R***S
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.